Wojciech Krom - fotografia ślubna Olsztyn
Fotograf na studniówkę

Fotograf na STUDNIÓWKĘ

Fotograf na studniówkę, restauracja Przystań w Olsztynie -
Foto Art Wojciech Krom www.wojciechkrom.pl

Fotograf na Studniówce – Waszej imprezie marzeń

Wielkimi krokami, zbliża się wyczekiwany przez tegorocznych maturzystów, czas Studniówek. Jest to niepowtarzalna impreza, która niewątpliwie wymaga uwiecznienia jej w formie zdjęć. Jeśli szukacie osoby, która złapie te wyjątkowe chwile to świetnie trafiliście.

„Uwieczniam emocje towarzyszące Wam w trakcie zabawy”
Zdjęcie ze studniówki
Studniówka, Restauracja Przystań. Olsztyn

W swojej pracy stawiam na nowoczesność, dynamizm oraz najwyższą jakość fotografii. Obsługuję imprezy studniówkowe od ponad 10 lat. Moja oferta obejmuje obsługę fotograficzną już od jednej klasy – do obsługi całej szkoły. Największa impreza jaką miałem możliwość fotografować liczyła ponad trzysta osób. Przede wszystkim w takich przypadkach nigdy nie pracuję sam. Przy większych zleceniach zawsze posiłkuję się pomocą innych sprawdzonych i zaufanych fotografów. Ponieważ każde zlecenie, te małe, czy te duże musi zostać wykonane jak najlepiej, w końcu to jedna z najważniejszych imprez w Waszym życiu.

Studniówka - fotografia Wojciech Krom

Jak pracuję ?

W sali jestem zawsze przed Wami, tak aby sfotografować wszystkie detale przygotowane przez obsługę. Uważam, że każdy szczegół powinien znaleźć się na zdjęciu. Wy powoli zaczynacie zbierać się na sali. Niebawem, rytuałem tańca Poloneza rozpoczniecie oficjalną część imprezy. Od tego momentu, impreza rozpoczyna się na dobre. W zależności od sali, staram się zawsze rozstawić ze swoim „przenośnym studio”, przy którym najczęściej robię zdjęcia grupie przyjaciół lub parom. Dodatkowo w tym samym czasie inni fotografowie robią zdjęcia podczas zabawy. Tym sposobem trafiam do większego grona ludzi, którzy znajdą siebie na zdjęciach. Ostatecznie, z doświadczenia wiem, że nie wszyscy są królami parkietu. To co jest ważne, to w mojej ofercie nie ma limitu ilości zdjęć. Najczęściej pracuję do godziny 24 i do tego momentu uwieczniam Wasze emocje.

Podsumowując, w ciągu dwóch tygodni od imprezy otrzymujecie zdjęcia w formie cyfrowej umieszczone w specjalnej galerii na mojej stronie internetowej.

Gdzie fotografuję ?

Najczęściej pracuję w Olsztynie, gdzie najpopularniejszą salą jest chyba Restauracja Przystań i Hotel Omega. Bywam także w Ełku, tu najczęściej w sali Vivaldi. Obsługuję też takie miasta jak Ostróda, Mrągowo, Nidzica, Dobre Miasto oraz okolice.

Jeżeli nie wymieniłem Waszego miasta, skontaktuj się ze mną i poproś o ofertę na Swoją Imprezę Życia.