Reportaż ślubny i zdjęcia ślubne Olsztyn i okolice. Sesja pary młodej z profesjonalnym fotografem - ceremonii ślubnej, i zabawy w sali weselnej. Sesja narzeczeńska, fotografie pary młodej w plenerze, w dniu ślubu, czy podczas dowolnego dnia na sesji ślubnej. Fotografie podczas uroczystości zaślubin. Rodzina i goście przed obiektywem.

Wojciech Krom - fotografia ślubna Olsztyn
Wojciech Krom - sesje fotograficzne

Kilka słów
o mnie.

Nazywam się Wojtek Krom. Jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem, mającym piękną, wspaniała Rodzinę. Otaczają mnie cudowni ludzie, na których zawsze mogę polegać. Uwielbiam podróże i sport, głównie kolarstwo i bieganie. Na co dzień mieszkam i pracuję w Olsztynie. To wszystko sprawia, że mam uśmiech na twarzy każdego dnia. Specjalizuję się w fotografii ślubnej, dzięki niej rozwinąłem się w innych rodzajach sesji. Świetnie czuję się wykonując zdjęcia rodzinne, sesje kobiece oraz biznesowe. Z pasji do sportu fotografuję również wydarzenia sportowe, co daje mi ogromną satysfakcję. Ponadto współpracuję z agencjami nieruchomości, robiąc zdjęcia sprzedażowe.
Wojciech Krom - fotografia ślubna Olsztyn

Doświadczenie zawodowe.

Dziś, z ponad 10 letnim stażem śmiało mogę Wam powiedzieć, że fotografia ślubna jest bardzo wymagająca, na pewno nie wybacza błędów. Dlatego zanim na dobre wziąłem się za fotografie ślubną kształtowałem swój warsztat przy innych profesjonalistach. Dopiero po czasie, zdecydowałem się na krok wejścia w świat Ślubów i powiem Wam, że była to dobra decyzja. Na swojej drodze poznałem wiele świetnych Par, każdy z Was jest inny i to sprawia, że mimo tego, iż cały czas robię „to samo” to uwierzcie mi – w tej branży nie ma czasu na nudy.

Dlaczego ja?

Na dzień dzisiejszy kiedy wpisujecie w Google frazę „ fotograf ślubny Olsztyn „ pojawia się ponad 10 stron w wyszukiwarce, jest to niemałe wyzwanie – wybrać osobę, która uwieczni jeden z najważniejszych momentów w Waszym życiu. Tutaj zachęcam każdego z Was do spotkania się, jest to moment, który na pewno zaważy na Waszej decyzji. Jestem osobą bardzo komunikatywną, z wysokimi umiejętnościami współpracy z klientami i ich gośćmi w dniu zabawy. Cechuje mnie profesjonalizm zawodowy, możecie na mnie polegać NON STOP. Zależy mi na tym, aby Wasz ślub nie był naszą jedyną okazją do współpracy, a dopiero jej początkiem.