Dobry fotograf Ostróda i okolice - województwo warmińsko-mazurskie. Fotografia rodzinna, okolicznościowa, reklamowa, produktowa, biznesowa, portretowa, studyjna i noworodkowa. Fotografia sportowa, architektury i zwierząt. Najpiękniejsze zdjęcia plenerowe, ślubne, artystyczne. Sesje zdjęciowe rodzinne, dziecięce, portretowe. Usługi fotograficzne na najwyższym pooziomie.

Wojciech Krom - fotografia ślubna Olsztyn
Sesja ślubna w plenerze Olsztyn

Ostróda. Sesja plenerowa, gdzie i jak najlepiej ją zrobić?

Sesja plenerowa, dla mnie jest wisienką na torcie. Dlaczego ?? Postaram się Wam to możliwie jak najkrócej opisać w poniższym artykule.

Sesja plenerowa, gdzie ją najlepiej zrobić ?? Czy sesja u siebie w mieście to dobry pomysł ? Czy znasz fajne miejsca ? Moje wymarzone miejsce na plener ?

Kamila i Adam - Ostróda, plenerowa sesja ślubna
Kamila i Adam – para z Ostródy – plener w górach 2022

Gdzie najlepiej zrobić sesję plenerową?

Zawsze odpowiadam, zróbmy sesje tam, gdzie dobrze się czujecie lub w miejscu, o którym zawsze marzyliście. Najważniejsze, żeby dołożyć wszelkich starań, aby sesja się odbyła. Często bowiem uwarunkowane jest to różnymi terminami, takimi jak: zwrot sukni ślubnej, czy wyjazd w podróż poślubną. Z doświadczenia wiem, że im dłużej taką sesję się odkłada, tym trudniej do niej wrócić. Jednak wracając do tematu – moi drodzy, z moim doświadczeniem i z Waszą pozytywną energią gdziekolwiek jej nie wykonamy, na pewno wyjdzie super.

Czy sesja plenerowa u siebie w mieście to dobry pomysł ?

Ola i Paweł, para młoda z Ostródy na sesji ślubnej

Sesja u siebie w mieście to bardzo dobry pomysł. Faktem jest, że miastem, które znam bardzo dobrze, które stanowi większość mojej pracy jest Olsztyn. Jednak nie ograniczam się do samego Olsztyna. Para ze zdjęcia, jest świetnym przykładem wyboru swojego miasta do sesji plenerowej. Otóż Ola i Paweł wybrali na plener swoje miasto – Ostródę. Ostatecznie, zawsze w takich przypadkach polegam na Was, zwłaszcza jeżeli na sesji jestem w danym mieście po raz pierwszy. Często wybierając swoje miasto na sesję, kierujecie się emocjami. Najczęściej to tu się poznaliście, tu czujecie się najlepiej i nie wyobrażacie sobie zrobić tego w innym miejscu. W takich przypadkach robimy zdjęcia u Was w mieście ;).

Czy znasz fajne miejsca ?

Owszem, znam wiele pięknych miejsc. Tak na prawdę nie trzeba daleko szukać. Bez wątpienia sesja ślubna w Olsztynie, czy w okolicach Ostródy na pewno zadowoli nawet najbardziej wymagające pary. Najbliższe okolice bogate są w jeziora i lasy. Lubiących morze na pewno zadowoli sesja w Gdańsku, dla bardziej żądnych przygód polecam wyjazd w góry.

Tymczasem zachęcam do obejrzenia kilku różnorodnych sesji – które mogą być dla Was inspiracją.

Mateusz i Ewelina - zdjęcia ślubne - plaża miejska w Olsztynie
Mateusz & Ewelina – plaża miejska w Olsztynie
Karolina i Adam - plaża w Gdańsku
Karolina & Adam – plaża w Gdańsku
Ula i Adrian, Ostróda

Bez wątpienia podczas sesji plenerowej ważna jest naturalność i spokój. Emocje które towarzyszą podczas sesji ślubnej tworzą najpiękniejsze kadry.”

To w końcu gdzie tą sesję zrobić?

Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami. Na zakończenie, napiszę że gdziekolwiek jej nie zrobicie, najważniejsi jesteście Wy. Miejsce sesji z pewnością jest drugoplanowe.

Agnieszka i Zbyszek, plener w Giżycku
Agnieszka i Zbyszek, plener w Giżycku

Więcej zdjęć ślubnych w galerii https://wojciechkrom.pl/galeria/