Wojciech Krom - fotografia ślubna Olsztyn
Sesja Świąteczna w Olsztynie

Sesja Świąteczna w Olsztynie z Foto Art Wojciech Krom

Sesja Świąteczna w Olsztynie

Sesje Świąteczne to jeden z najlepszych prezentów jakie możemy zrobić dla siebie i swoich bliskich. Może służyć jako świetna pamiątka rodzinna. Zdjęcia z sesji świątecznej doskonale można wykorzystać do corocznego kalendarza, jak również wydrukować lub wysłać znajomym w formie cyfrowej.

Czeka na Państwa specjalnie przygotowane studio i świetne towarzystwo w mojej osobie. Mam świetny kontakt z dziećmi, może z uwagi na to , że sam jestem szczęśliwym tatą.

Zdjęcia świąteczne Kamili, Patryka, Ignacego i Julka - Olsztyn
Kamila, Patryk, Ignacy i Julek
Sesja Świąteczna w Olsztynie Agaty i Marysi
Agata i Marysia

„Sesja Świąteczna to wspaniała pamiątka dla nas i naszych najbliższych”

Ten magiczny czas jest tylko raz w roku, a chwile spędzone na sesji zdjęciowej na pewno pomogą Wam poczuć klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Jeżeli jeszcze nie byliście na tego typu sesji zdjęciowej, zapewniam Was, że już po paru minutach ze mną poczujecie się swobodnie i będziemy się wspólnie świetnie bawić.

Pamiętajcie, że Sesje Świąteczne skierowane są nie tylko do rodzin. Mogą to być oczywiście sesje w gronie przyjaciół lub współpracowników firmy.

Sesja rodzinna - Święta, choinka - Ania i Jakub - fot. Wojciech Krom
Ania i Jakub

Sesja zwykle trwa 30 minut, jednak nie jest to reguła. Jeżeli jest Was więcej, lub po prostu chcielibyście wystąpić w kilku stylizacjach zawsze możemy wydłużyć czas.

Na koniec otrzymujecie link do zdjęć, spośród których wybieracie zdjęcia do wywołania. Po paru dniach otrzymujecie ode mnie zdjęcia wydrukowane w najwyższej jakości – gwarantowana pamiątka na lata.